O firmě

Vytváříme pro Vás takový obchod, ve kterém bychom sami chtěli nakupovat — přehledný, se zkontrolovanou a bohatou nabídkou a dodáním do 24 hodin. Jasná forma, pohodlí používání a zajímavý sortiment jak z pohledu začátečníka, tak i pokročilého vousáče jsou základem našeho působení.

V roce 2021 jsme se rozhodli, že je čas se komplexně postarat o vousy a udělat to v nejlepším stylu, v souladu s našimi znalostmi a zkušenostmi získanými na trhu e-commerce. V tomto případě byla cesta od myšlení k činnosti rychlá jako naše zásilky, a začali jsme realizovat vizi internetového obchodu se vším, co vousatá duše může toužit.

Neustále testujeme, čicháme, zkoumáme tajemství složení kosmetiky pro vousy a vizualizujeme, jak by mělo vypadat a fungovat místo na webu, kde péče o vousy a nákupy jsou zvedány na stále vyšší úroveň. Máme pocit, že kombinace vzrušení z novinky a konzistence v činnosti zajistí, že panvousy.cz se stane synonymem univerzálního obchodu s kosmetikou a příslušenstvím pro vousy a kníry.

Jsme laureáti e-Gazel Biznesu za rok 2021, což pouze potvrzuje, že vysoká kvalita a etika v podnikání byla oceněna jak spotřebiteli, tak porotou největší ankety v Polsku.

 

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl